Home

Faceți un nume Impresionism Experiență universitatea craiova 2 contrast Respectuos Cele mai vechi timpuri

LIVE-VIDEO: Universitatea Craiova II - Voința Turnu Măgurele

Liga 3: Înfrângere în minutul 90+3 | Universitatea Craiova 2 - Petrolul  Potcoava 2-3 - Sportul Doljean
Liga 3: Înfrângere în minutul 90+3 | Universitatea Craiova 2 - Petrolul Potcoava 2-3 - Sportul Doljean

Fotbal - Liga I: Universitatea Craiova - FC U Craiova 2-0 | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal - Liga I: Universitatea Craiova - FC U Craiova 2-0 | AGERPRES • Actualizează lumea.

VIDEO ǀ Universitatea Craiova - FCU Craiova 0-2. Trupa lui Napoli se impune  în derby-ul local
VIDEO ǀ Universitatea Craiova - FCU Craiova 0-2. Trupa lui Napoli se impune în derby-ul local

LIVE: Universitatea Craiova II - ACS Flacăra Horezu

VIDEO | Universitatea Craiova 2-0 CFR. Ivan, one man show pe ”Oblemenco”.  Clujenii leagă două înfrângeri consecutive
VIDEO | Universitatea Craiova 2-0 CFR. Ivan, one man show pe ”Oblemenco”. Clujenii leagă două înfrângeri consecutive

Universitatea Craiova - FC Hermannstadt 2-0 | Ivan, dublă la prima victorie  în era Neagoe - Eurosport
Universitatea Craiova - FC Hermannstadt 2-0 | Ivan, dublă la prima victorie în era Neagoe - Eurosport

Rapid - CS Universitatea Craiova 2-2 » Foștii selecționeri au dat-o la pace  în derby-ul etapei 18 din Liga 1
Rapid - CS Universitatea Craiova 2-2 » Foștii selecționeri au dat-o la pace în derby-ul etapei 18 din Liga 1

Farul - Universitatea Craiova 2-1. "Regele" a revenit pe primul loc! Puștii  lui Gică Hagi s-au distrat cu oltenii lui Neagoe. Mazilu, eroul serii -  Antena Sport
Farul - Universitatea Craiova 2-1. "Regele" a revenit pe primul loc! Puștii lui Gică Hagi s-au distrat cu oltenii lui Neagoe. Mazilu, eroul serii - Antena Sport

Farul - Universitatea Craiova 2-1, în etapa 24 din SuperLigă. Gică Hagi,  noul lider
Farul - Universitatea Craiova 2-1, în etapa 24 din SuperLigă. Gică Hagi, noul lider

Antrenorul care nu i-a luat niciun punct Universității Craiova îi vede pe  olteni în finala Cupei: „Au jucători inventivi care fac diferența  oricând!”. Exclusiv - Fanatik.ro
Antrenorul care nu i-a luat niciun punct Universității Craiova îi vede pe olteni în finala Cupei: „Au jucători inventivi care fac diferența oricând!”. Exclusiv - Fanatik.ro

Rapid - Univ. Craiova 2-2! Giuleștenii au revenit de la 0-2 în repriza  secundă și au salvat un punct | Sport.ro
Rapid - Univ. Craiova 2-2! Giuleștenii au revenit de la 0-2 în repriza secundă și au salvat un punct | Sport.ro

FC U Craiova 1948 - Wikipedia

Universitatea Craiova - FC U Craiova 2-0, în etapa 26 din Liga 1 | Echipa  lui Laurențiu Reghecampf, victorioasă după derby-ul Olteniei! Se apropie la  două puncte de podium
Universitatea Craiova - FC U Craiova 2-0, în etapa 26 din Liga 1 | Echipa lui Laurențiu Reghecampf, victorioasă după derby-ul Olteniei! Se apropie la două puncte de podium

UNIVERSITATEA CRAIOVA 2 - VEDIȚA COLONEȘTI - YouTube

Universitatea Craiova - FC Hermannstadt 2-0 | Ivan îi aduce victoria lui  Neagoe în Bănie! | Sport.ro
Universitatea Craiova - FC Hermannstadt 2-0 | Ivan îi aduce victoria lui Neagoe în Bănie! | Sport.ro

Universitatea Craiova - FC U Craiova 1948 2-0. Ștefan Baiaram, "oracolul"  lui Laurenţiu Reghecampf: "I-am spus asta în vestiar! Mâine trebuie să-i  fac cinste!". Ce s-a întâmplat înainte de derby - Antena Sport
Universitatea Craiova - FC U Craiova 1948 2-0. Ștefan Baiaram, "oracolul" lui Laurenţiu Reghecampf: "I-am spus asta în vestiar! Mâine trebuie să-i fac cinste!". Ce s-a întâmplat înainte de derby - Antena Sport

Universitatea Craiova II – Oaspeti | By Universitatea Craiova | Facebook

Universitatea Craiova s-a calificat în Conference League, după o victorie  cu FC Botoșani, cu 2-0 - Eurosport
Universitatea Craiova s-a calificat în Conference League, după o victorie cu FC Botoșani, cu 2-0 - Eurosport

Universitatea Craiova - FC U Craiova 2-0. Reghecampf îl învinge pe Napoli  în super derby-ul Olteniei. Gustavo și Baiaram au marcat golurile victoriei  - Playsport
Universitatea Craiova - FC U Craiova 2-0. Reghecampf îl învinge pe Napoli în super derby-ul Olteniei. Gustavo și Baiaram au marcat golurile victoriei - Playsport

FC Botoşani - Universitatea Craiova 2-2. Meci intens în nordul Moldovei,  încheiat remiză. Ivan a ratat un penalty. Video - Fanatik.ro
FC Botoşani - Universitatea Craiova 2-2. Meci intens în nordul Moldovei, încheiat remiză. Ivan a ratat un penalty. Video - Fanatik.ro

Cupa României | FC Argeş - Universitatea Craiova 2-1

România - CS Universitatea Craiova II - Rezultate, program, echipă,  statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway
România - CS Universitatea Craiova II - Rezultate, program, echipă, statistici, foto, video şi ştiri - Soccerway

Universitatea Craiova - ECHIPA TA, campioana unei mari iubiri!

Superliga: Farul – CS Universitatea Craiova 2-1, și constănțenii revin pe  primul loc în clasament | TVR.RO
Superliga: Farul – CS Universitatea Craiova 2-1, și constănțenii revin pe primul loc în clasament | TVR.RO

Video | Sepsi - Universitatea Craiova 2-1, în turul semifinalelor.  Covăsnenii au câștigat în minutul 87, după un joc superb
Video | Sepsi - Universitatea Craiova 2-1, în turul semifinalelor. Covăsnenii au câștigat în minutul 87, după un joc superb