Home

oportunitate Informa Activati scor universitatea craiova cfr cluj Scepticism oriunde Pozitiv

Breaking News | Finală adevărată! Prelungiri și penalty-uri la Universitatea  Craiova - CFR Cluj, dacă scorul va fi egal
Breaking News | Finală adevărată! Prelungiri și penalty-uri la Universitatea Craiova - CFR Cluj, dacă scorul va fi egal

CS Universitatea Craiova - CFR Cluj 2-0 » Muică, Bănia respiră! Andrei Ivan  decide de unul singur derby-ul de pe „Oblemenco”!
CS Universitatea Craiova - CFR Cluj 2-0 » Muică, Bănia respiră! Andrei Ivan decide de unul singur derby-ul de pe „Oblemenco”!

CSU Craiova - CFR Cluj 1-1: X pentru FCSB

FC U Craiova - CFR Cluj, scor 0-2, în Liga I | News.ro

Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2. Fierbe Bănia, clasamentul se strânge  din nou la vârf
Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2. Fierbe Bănia, clasamentul se strânge din nou la vârf

CFR Cluj - Universitatea Craiova 2-0, în etapa cu numărul 10 din Superliga

CFR 1907 | CFR CLUJ – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2-0

FC U Craiova – CFR Cluj 3-1, în Superligă - News Bucuresti

Probleme cu arbitrajul încă din start la CFR Cluj - U Craiova. Boateng a  marcat dintr-o poziție asemănătoare cu cea care a provocat scandal la FC  Voluntari - FCSB 2-2 - Fanatik.ro
Probleme cu arbitrajul încă din start la CFR Cluj - U Craiova. Boateng a marcat dintr-o poziție asemănătoare cu cea care a provocat scandal la FC Voluntari - FCSB 2-2 - Fanatik.ro

Universitatea Craiova - CFR Cluj, Live Video Online, de la ora 20:00

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Încă un pas greșit pentru ardeleni  în play-off! Cvek și Koljic au marcat | Sport.ro
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1 | Încă un pas greșit pentru ardeleni în play-off! Cvek și Koljic au marcat | Sport.ro

CFR Cluj întâlnește luni echipa FC U Craiova. Oltenii încearcă să repete  prestația bună din tur
CFR Cluj întâlnește luni echipa FC U Craiova. Oltenii încearcă să repete prestația bună din tur

FC U Craiova - CFR Cluj Video Online

LIVE TEXT | U Craiova - CFR Cluj, ora 21:30, în play-off-ul Ligii 1! Nu  există loc de pași greșiți
LIVE TEXT | U Craiova - CFR Cluj, ora 21:30, în play-off-ul Ligii 1! Nu există loc de pași greșiți

Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - UNIVERSITATEA CRAIOVA - CFR CLUJ 2️⃣-0️⃣⚽️ CFR  Cluj a plecat învinsă de la Craiova, scor 2-0, deși în prima parte a  jocului și-a creat numeroase ocazii
Fotbal Club CFR 1907 CLUJ - UNIVERSITATEA CRAIOVA - CFR CLUJ 2️⃣-0️⃣⚽️ CFR Cluj a plecat învinsă de la Craiova, scor 2-0, deși în prima parte a jocului și-a creat numeroase ocazii

CFR 1907 | CAPUL SUS! CFR CLUJ – UNIVERSITATEA CRAIOVA 2-4 (D.P.)

CFR Cluj a câștigat derby-ul cu CS Universitatea Craiova - ClujToday

VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Doar remiză! Dan Petrescu a  avut emoţii mari pe final, oltenii au fost aproape să dea lovitura în Bănie
VIDEO | Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Doar remiză! Dan Petrescu a avut emoţii mari pe final, oltenii au fost aproape să dea lovitura în Bănie

CFR Cluj - Universitatea Craiova SCOR 2-3 LIVE. Lupta titanilor din  clasament Liga 1
CFR Cluj - Universitatea Craiova SCOR 2-3 LIVE. Lupta titanilor din clasament Liga 1

Universitatea Craiova - CFR Cluj, LIVE, Supercupa României, rezultat final.  Start în noul sezon! | DCNews
Universitatea Craiova - CFR Cluj, LIVE, Supercupa României, rezultat final. Start în noul sezon! | DCNews

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | CFR Cluj și Universitatea Craiova  se duelează de două ori în trei zile
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | CFR Cluj și Universitatea Craiova se duelează de două ori în trei zile

Note GSP, după Craiova - CFR Cluj! 2 internaționali s-au remarcat

Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2 | Nebunie totală în Bănie! Ante  Rogulic a dat lovitura în minutul 90+6! FCSB poate reintra în lupta la  titlu - Antena Sport
Universitatea Craiova - CFR Cluj 3-2 | Nebunie totală în Bănie! Ante Rogulic a dat lovitura în minutul 90+6! FCSB poate reintra în lupta la titlu - Antena Sport

Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Gustavo înscrie la ultima fază, după  un meci nebun! Doi jucători ai campioanei, eliminați | Sport.ro
Universitatea Craiova - CFR Cluj 1-1. Gustavo înscrie la ultima fază, după un meci nebun! Doi jucători ai campioanei, eliminați | Sport.ro