Home

Digital Lichefia Cyclops halep sa calificat Respins spate atelier

Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Toronto (WTA) | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Tenis: Simona Halep s-a calificat în optimi la Toronto (WTA) | AGERPRES • Actualizează lumea.

We Love Sport Simona Halep 10 la rând pentru Simona. Halep s-a calificat în  optimile de finală la Roma
We Love Sport Simona Halep 10 la rând pentru Simona. Halep s-a calificat în optimile de finală la Roma

Simona Halep s-a CALIFICAT în optimile de finală ale turneului de la Dubai  | Observatornews.ro
Simona Halep s-a CALIFICAT în optimile de finală ale turneului de la Dubai | Observatornews.ro

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe  americanca Cori Gauff | Digi24
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto, după ce a învins-o pe americanca Cori Gauff | Digi24

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală la Wimbledon

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală la US Open. A învins-o pe  Rîbakina după o luptă dură - Stirileprotv.ro
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală la US Open. A învins-o pe Rîbakina după o luptă dură - Stirileprotv.ro

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a  cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Wimbledon, după un meci în care a cedat doar 3 game-uri favoritei numărul 4 | Digi24

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco  Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro
Simona Halep s-a calificat în semifinale la Toronto. A învins-o pe Coco Gauff, scor 6-4, 7-6 (2) | Observatornews.ro

Simona Halep - Anastasia Potapova, live în turul 1 la Kremlin Cup

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA de la  Toronto - Radio România Braşov FM
Simona Halep s-a calificat în optimile de finală ale turneului WTA de la Toronto - Radio România Braşov FM

Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open!  Cine este următoarea adversară | Sport.ro
Halep - Giorgi 6-4, 7-6: Simona Halep s-a calificat în turul 2 la US Open! Cine este următoarea adversară | Sport.ro

O nouă performanță pentru Simona Halep! Sportiva s-a calificat în optimi la  WTA Toronto - Radio Impuls
O nouă performanță pentru Simona Halep! Sportiva s-a calificat în optimi la WTA Toronto - Radio Impuls

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto

Simona Halep s-a calificat în optimile de finală la Wimbledon VIDEO

Simona Halep s-a calificat în sferturi la Bad Homburg, după o victorie  rapidă cu Tamara Zidansek - Eurosport
Simona Halep s-a calificat în sferturi la Bad Homburg, după o victorie rapidă cu Tamara Zidansek - Eurosport

Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto - Jurnalul de  Arges
Simona Halep s-a calificat în finala turneului de la Toronto - Jurnalul de Arges

Simona Halep s-a calificat în semifinale la Wimbledon 2022 | Digi24

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA 1.000  de la Madrid
Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale turneului WTA 1.000 de la Madrid

Simona Halep s-a calificat în sferturile de finală ale Miami Open

Simona Halep s-a calificat în turul secund de la Roma

Simona Halep s-a calificat spectaculos în semifinală la Linz. Fostul lider  mondial a câștigat în 3 seturi | Digi24
Simona Halep s-a calificat spectaculos în semifinală la Linz. Fostul lider mondial a câștigat în 3 seturi | Digi24

Simona Halep s-a calificat în „optimi” la Toronto. Victorie fără mari  emoții cu Shuai Zhang – Evenimentul Zilei
Simona Halep s-a calificat în „optimi” la Toronto. Victorie fără mari emoții cu Shuai Zhang – Evenimentul Zilei

Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open,  după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport
Performanțele Românilor Simona Halep s-a calificat în optimi la US Open, după un meci maraton contra Elenei Rybakina - Eurosport