Home

Retenţie Arthur conan doyle steag national dunarea calarasi cupa romaniei brazdă Publicitate Supermarket

Video | Dunărea Călărași - Dinamo 1-3. "Câinii" sunt în semifinalele Cupei  României, dar au fost "bombardați" în primele 30 de minute
Video | Dunărea Călărași - Dinamo 1-3. "Câinii" sunt în semifinalele Cupei României, dar au fost "bombardați" în primele 30 de minute

Cupa României T3 | Dunărea Călăraşi – Unirea Slobozia, miercuri, 14  septembrie, ora 16.30
Cupa României T3 | Dunărea Călăraşi – Unirea Slobozia, miercuri, 14 septembrie, ora 16.30

Video | FC Buzău - Dunărea Călărași 3-0. Gazdele au făcut spectacol și s-au  calificat în sferturile Cupei României
Video | FC Buzău - Dunărea Călărași 3-0. Gazdele au făcut spectacol și s-au calificat în sferturile Cupei României

FC Rapid Bucuresti - Dunarea Calarasi - Cupa Romaniei

AJF Calarasi | Dunarea Ciocanesti a castigat Cupa Romaniei - faza judeteana  | Calarasi | Ziare.com
AJF Calarasi | Dunarea Ciocanesti a castigat Cupa Romaniei - faza judeteana | Calarasi | Ziare.com

Dunărea Călărași a cucerit Cupa României la futsal! | Federația Română de  Fotbal
Dunărea Călărași a cucerit Cupa României la futsal! | Federația Română de Fotbal

Dunărea Călărași - Politehnica Timișoara sau amintirile unui sfert de  finală din Cupei României - Druckeria
Dunărea Călărași - Politehnica Timișoara sau amintirile unui sfert de finală din Cupei României - Druckeria

FC BUZAU-DUNAREA CALARASI, CUPA ROMANIEI (28.10.2021)

CSM Slatina vs. Dunărea Călăraşi, în 16-imile Cupei României - Gazeta Oltului

gol-adrian-ghinea-unirea-slobozia-dunarea-calarasi-cupa-romaniei -  InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița
gol-adrian-ghinea-unirea-slobozia-dunarea-calarasi-cupa-romaniei - InfoIalomita.ro - Știri actuale din județul Ialomița

Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare  performanță din Cupa
Dunărea Călărași a pierdut cu Dinamo, dar și-a egalat cea mai mare performanță din Cupa

Futsal: Dunărea Călăraşi a câştigat Cupa României

DUNAREA CALARASI 2-1 FCSB | Improvizatiile lui Dica nu sunt suficiente  pentru calificare! Dunarea e in sferturile Cupei Romaniei dupa reusitele  lui Seroni si Dobrosavlevic | Sport.ro
DUNAREA CALARASI 2-1 FCSB | Improvizatiile lui Dica nu sunt suficiente pentru calificare! Dunarea e in sferturile Cupei Romaniei dupa reusitele lui Seroni si Dobrosavlevic | Sport.ro

Cupa României: CSM Slatina - Dunărea Călăraşi 1-2 - Gazeta Oltului

Festival de goluri în meciul FC Buzău - Dunărea Călărași. Echipa  profesorului Pustai merge în sferturile Cupei României - Playsport
Festival de goluri în meciul FC Buzău - Dunărea Călărași. Echipa profesorului Pustai merge în sferturile Cupei României - Playsport

Cristi Pustai scrie istorie la Buzău. ”Profesorul” și-a dus echipa în  sferturile Cupei României - Fanatik.ro
Cristi Pustai scrie istorie la Buzău. ”Profesorul” și-a dus echipa în sferturile Cupei României - Fanatik.ro

CANAL SUD / DUNĂREA CĂLĂRAȘI PĂRĂSEȘTE CUPA ROMÂNIEI - YouTube

Mândrie, dar și frustrare la Dunărea Călărași după eliminarea din Cupa  României. Alexandru Ciucur: ”Am primit
Mândrie, dar și frustrare la Dunărea Călărași după eliminarea din Cupa României. Alexandru Ciucur: ”Am primit