Home

Pungă repertoriu Debitarea dinamo fcsb cupa Influență cupon Gumă

CUPA ROMANIEI - DINAMO - FCSB - Inquam Photos

Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti  s-a parut meciul? - YouTube
Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti s-a parut meciul? - YouTube

Cupa României: Dinamo - FCSB 0-3 - YouTube

S-au stabilit datele semifinalelor din Cupa României. Când se dispută Dinamo  – FCSB – Evenimentul Zilei
S-au stabilit datele semifinalelor din Cupa României. Când se dispută Dinamo – FCSB – Evenimentul Zilei

15 borne ale rivalității Dinamo - FCSB în Cupa României la fotbal. Ce mari  fotbaliști au bifat cele mai multe meciuri în „Derby de România"
15 borne ale rivalității Dinamo - FCSB în Cupa României la fotbal. Ce mari fotbaliști au bifat cele mai multe meciuri în „Derby de România"

Dinamo, Chindia și ”U” Cluj s-au calificat în ”sferturile” Cupei României |  Cupa României
Dinamo, Chindia și ”U” Cluj s-au calificat în ”sferturile” Cupei României | Cupa României

Ionel Gane, prima reacție după tragerea la sorți a optimilor Cupei  României. Cum a prefațat derby-ul Dinamo - FCSB
Ionel Gane, prima reacție după tragerea la sorți a optimilor Cupei României. Cum a prefațat derby-ul Dinamo - FCSB

AUDIENŢE. Derby-ul Dinamo-FCSB din Cupă, sub Dinamo - FCSB din Campionat.  Digi Sport, pe locul 4 cu meciul
AUDIENŢE. Derby-ul Dinamo-FCSB din Cupă, sub Dinamo - FCSB din Campionat. Digi Sport, pe locul 4 cu meciul

Dinamo - FCSB, în optimile Cupei României | News.ro

Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în  sferturile de finală - Eurosport
Cupa României | Dinamo-FCSB 1-0. Golul lui Nemec îi duce pe "câini" în sferturile de finală - Eurosport

De ce FCSB – Dinamo a rămas derby-ul fotbalului românesc

Dinamo Bucuresti - CUPA ROMÂNIEI Dinamo București vs FCSB în semifinale, în  dublă manșă, primul meci pe teren propriu! Echipa antrenată de Adrian  Mihalcea va juca în semifinalele Cupei României cu FCSB,
Dinamo Bucuresti - CUPA ROMÂNIEI Dinamo București vs FCSB în semifinale, în dublă manșă, primul meci pe teren propriu! Echipa antrenată de Adrian Mihalcea va juca în semifinalele Cupei României cu FCSB,

Exclusiv | Dinamo – FCSB în Cupa României | Prima reacție a ”câinilor”:  ”Noi avem de pierdut”
Exclusiv | Dinamo – FCSB în Cupa României | Prima reacție a ”câinilor”: ”Noi avem de pierdut”

Duel șoc în Cupa României: Dinamo - FCSB » „Derby de România”, de 2 ori  într-o săptămână
Duel șoc în Cupa României: Dinamo - FCSB » „Derby de România”, de 2 ori într-o săptămână

DINAMO FCSB 0-3 în prima manşă semifinalele din CUPA ROMÂNIEI. Umilinţă  pentru "câini"
DINAMO FCSB 0-3 în prima manşă semifinalele din CUPA ROMÂNIEI. Umilinţă pentru "câini"

Derby DEGEABA! FCSB castiga din nou cu Dinamo si merge in FINALA Cupei  Romaniei! AICI fazele din FCSB 1-0 Dinamo | Sport.ro
Derby DEGEABA! FCSB castiga din nou cu Dinamo si merge in FINALA Cupei Romaniei! AICI fazele din FCSB 1-0 Dinamo | Sport.ro

Dinamo - FCSB 1-0. Ce victorie uriaşă! Nemec a dat-o afară pe FCSB din Cupa  României. Echipa lui Petrea, a doua înfrângere consecutivă - Antena Sport
Dinamo - FCSB 1-0. Ce victorie uriaşă! Nemec a dat-o afară pe FCSB din Cupa României. Echipa lui Petrea, a doua înfrângere consecutivă - Antena Sport

DINAMO - FCSB, în optimile Cupei României. REZULTAT FINAL | DCNews

FCSB, OUT din Cupa Romaniei! Esanu si Nemec lasa acasa echipa de milioane a  lui Becali! AICI sunt fazele din Dinamo 1-0 FCSB | Sport.ro
FCSB, OUT din Cupa Romaniei! Esanu si Nemec lasa acasa echipa de milioane a lui Becali! AICI sunt fazele din Dinamo 1-0 FCSB | Sport.ro

DINAMO - FCSB 0-1. Paul Anton i-a pus gând rivalei pentru meciul din Cupă

Toate întâlnirile dintre Dinamo și FCSB în Cupa României. Raportul  victoriilor: 16-8 pentru roș-albaștrii
Toate întâlnirile dintre Dinamo și FCSB în Cupa României. Raportul victoriilor: 16-8 pentru roș-albaștrii

Miza financiară din semifinalele Cupei României. Pentru ce bani se luptă  Dinamo şi FCSB! Exclusiv - Fanatik.ro
Miza financiară din semifinalele Cupei României. Pentru ce bani se luptă Dinamo şi FCSB! Exclusiv - Fanatik.ro

Dinamo - FCSB se joacă miercuri. Când sunt programate celelalte meciuri

Breaking News | FCSB, în finala Cupei României! Plângerea lui Dinamo a fost  respinsă de FRF, dar “câinii” fac apel
Breaking News | FCSB, în finala Cupei României! Plângerea lui Dinamo a fost respinsă de FRF, dar “câinii” fac apel