Home

granulă harpon Toamna cupa romaniei u17 Imperativ Suburbie delincvenţă

Naționala U17 a pierdut primul meci de la Syrenka Cup 2022 | Federația  Română de Fotbal
Naționala U17 a pierdut primul meci de la Syrenka Cup 2022 | Federația Română de Fotbal

4 MECIURI DECISIVE ÎN CUPA ROMÂNIEI - FC Rapid 1923

CS Mureșul: Trei medalii individuale la Cupa României U17 și locul 2 la  Campionatul Național pe echipe
CS Mureșul: Trei medalii individuale la Cupa României U17 și locul 2 la Campionatul Național pe echipe

LPS Vaslui U17 iese cu fruntea sus din Cupa României - Vremea noua -  Liderul presei vasluiene
LPS Vaslui U17 iese cu fruntea sus din Cupa României - Vremea noua - Liderul presei vasluiene

Academia UTA, una caldă, alta rece, în Cupa României - ARADON

Lupte – Cupa Romaniei U17 Junior 2 – CS Farul

RAPID U17, 99% MAI DEPARTE ÎN CUPĂ - FC Rapid 1923

VIDEO | Portarul lui CFR Cluj la U17, gol din lovitură liberă în  semifinalele Cupei României - Eurosport
VIDEO | Portarul lui CFR Cluj la U17, gol din lovitură liberă în semifinalele Cupei României - Eurosport

Au fost programate optimile de finală ale Cupei României la fotbal feminin.  România U17 a învins Estonia în meciul de calificare pentru EURO - Kanal D  Romania
Au fost programate optimile de finală ale Cupei României la fotbal feminin. România U17 a învins Estonia în meciul de calificare pentru EURO - Kanal D Romania

CUPA ROMÂNIEI U17 - Știri și informații

Echipa „U17”, victorie clară în Cupa României! – FC Petrolul

Cupa României U17, semifinale - manșa tur: Farul U17 - FC Botoșani U17 -  YouTube
Cupa României U17, semifinale - manșa tur: Farul U17 - FC Botoșani U17 - YouTube

Performanță majoră a pandurilor u17: Cupa României e la Târgu Jiu! | Sport  in Gorj .ro
Performanță majoră a pandurilor u17: Cupa României e la Târgu Jiu! | Sport in Gorj .ro

Final de drum, în Cupa României, pentru juniorii „U17” – FC Petrolul

cupa romaniei u17 - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi,  GSP.RO
cupa romaniei u17 - live, ultimele stiri, breaking news si comentarii azi, GSP.RO

Cupa României U17/U19 | LPS Satu Mare a învins în ambele jocuri Academia  Partium și s-a calificat în faza următoare
Cupa României U17/U19 | LPS Satu Mare a învins în ambele jocuri Academia Partium și s-a calificat în faza următoare

Viitorul U17 a câștigat Cupa României U17: 7-2 în finala cu UTA

Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul sferturilor de  finală | Federația Română de Fotbal
Cupa României la juniori U19 şi U17 îşi stabileşte programul sferturilor de finală | Federația Română de Fotbal

PERFORMANȚĂ. FC Botoșani s-a calificat în semifinalele Cupei României la U17

Cupa României U17: FC Viitorul U17 e în semifinale după 3-1 cu  Universitatea Cluj — Academia Hagi
Cupa României U17: FC Viitorul U17 e în semifinale după 3-1 cu Universitatea Cluj — Academia Hagi

Cupa României U17. Sporting Vaslui - FC Viitorul 0-4. Constănțenii sunt ca  și calificați în finala Cupei României!
Cupa României U17. Sporting Vaslui - FC Viitorul 0-4. Constănțenii sunt ca și calificați în finala Cupei României!

România U17 a încheiat turneul Syrenka Cup cu o victorie | Federația Română  de Fotbal
România U17 a încheiat turneul Syrenka Cup cu o victorie | Federația Română de Fotbal

România U17 va participa la turneul Syrenka Cup în Polonia. Ce jucători a  convocat Daniel Mogoşanu
România U17 va participa la turneul Syrenka Cup în Polonia. Ce jucători a convocat Daniel Mogoşanu

CUPA ROMÂNIEI | Două finale speciale la nivel U17 și U19, juniorii mari  joacă pe Giulești! | Federația Română de Fotbal
CUPA ROMÂNIEI | Două finale speciale la nivel U17 și U19, juniorii mari joacă pe Giulești! | Federația Română de Fotbal

LIVE I CUPA ELITELOR U17 I RAPID - CSA STEAUA - YouTube

Un nou trofeu în vitrina "câinilor". Dinamo a câștigat Cupa României la  juniori U17
Un nou trofeu în vitrina "câinilor". Dinamo a câștigat Cupa României la juniori U17