Home

Stejar cascadă Moale cupa italiei solidaritate meniul Arhaic

EURO 2020: Italia este noua campioană - 12.07.2021 | BURSA.RO

Eșec istoric pentru Cristiano Ronaldo, după ce Napoli a cucerit Cupa Italiei!  Situație inedită pentru portughez
Eșec istoric pentru Cristiano Ronaldo, după ce Napoli a cucerit Cupa Italiei! Situație inedită pentru portughez

Juventus a cucerit Cupa Italiei pentru a 14-a oară! Victorie în finala cu  Atalanta
Juventus a cucerit Cupa Italiei pentru a 14-a oară! Victorie în finala cu Atalanta

Coppa Italia 2021-2022 - Fotbal știri & rezultate - Eurosport

Moruţan a debutat pentru Pisa, în Cupa Italiei | News.ro

Marele regret al lui Pioli după eliminarea din Cupa Italiei | Flashscore.ro

AC Milan, eliminată din Cupa Italiei, după un meci de coşmar. Tătăruşanu,  integralist. Ce impresie a lăsat portarul român
AC Milan, eliminată din Cupa Italiei, după un meci de coşmar. Tătăruşanu, integralist. Ce impresie a lăsat portarul român

Fotbal: Mihăilă a marcat pentru Parma în Cupa Italiei | replicaonline.ro

Cupa Italiei: 5 echipe din Serie A eliminate | Cuvântul Libertăţii

Cupa Italiei | AS Roma şi Fiorentina s-au calificat în sferturi

VIDEO. Continuă supremația lui Inter Milano față de marea rivală Juventus.  A treia victorie consecutivă și echipa lui Ionuț Radu a cucerit Cupa Italiei  după un meci nebun pe Stadio Olimpico -
VIDEO. Continuă supremația lui Inter Milano față de marea rivală Juventus. A treia victorie consecutivă și echipa lui Ionuț Radu a cucerit Cupa Italiei după un meci nebun pe Stadio Olimpico -

Fotbal: Cupa Italiei - Parma, echipa lui Man şi Mihăilă, învinsă după  prelungiri de Inter Milano | AGERPRES • Actualizează lumea.
Fotbal: Cupa Italiei - Parma, echipa lui Man şi Mihăilă, învinsă după prelungiri de Inter Milano | AGERPRES • Actualizează lumea.

Cupa Italiei: Juventus vs Lazio - Ultimul tren pentru ,,Batrana Doamna

Nicio supriză în Cupa Italiei. Favoritele merg mai departe - România Liberă

We Love Sport – Cupa Italiei - din pasiune pentru sport

Radu Drăgușin și George Pușcaș, eliminați din Cupa Italiei. Românul care  ”s-a afirmat” în meciul cu AS Roma | Gardianulzilnic
Radu Drăgușin și George Pușcaș, eliminați din Cupa Italiei. Românul care ”s-a afirmat” în meciul cu AS Roma | Gardianulzilnic

Surpriză în Cupa Italiei, Napoli a fost eliminată - 18.01.2023 | BURSA.RO

Veşti bune din Italia. În curând se reia Cupa cu meciuri extrem de tari

Fotbal: Finală Juventus Torino - Inter Milano în Cupa Italiei | AGERPRES •  Actualizează lumea.
Fotbal: Finală Juventus Torino - Inter Milano în Cupa Italiei | AGERPRES • Actualizează lumea.

Valentin Mihăilă, gol și calificare în Cupa Italiei! Parma a eliminat o  formație din Serie A | Sport.ro
Valentin Mihăilă, gol și calificare în Cupa Italiei! Parma a eliminat o formație din Serie A | Sport.ro

AC Milan, eliminată de Torino din Cupa Italiei în ciuda prestației lui  Ciprian Tătărușanu
AC Milan, eliminată de Torino din Cupa Italiei în ciuda prestației lui Ciprian Tătărușanu

Napoli a învins-o pe Juventus la penalty-uri și a cucerit Cupa Italiei!  Este primul trofeu după o pauză de cinci ani | FOTO & VIDEO
Napoli a învins-o pe Juventus la penalty-uri și a cucerit Cupa Italiei! Este primul trofeu după o pauză de cinci ani | FOTO & VIDEO

Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat  al doilea trofeu din cariera de antrenor
Atalanta - Juventus 1-2, în finala Cupei Italiei. Andrea Pirlo a câștigat al doilea trofeu din cariera de antrenor

Brescia a trecut de Virtus Bologna și a câștigat Cupa Italiei - Baschet.ro  | Totul despre Baschet
Brescia a trecut de Virtus Bologna și a câștigat Cupa Italiei - Baschet.ro | Totul despre Baschet