Home

major mustață Os cupa ehf handbal masculin obosit drumeții a provoca

Handbal masculin: Steaua București a pierdut al doilea meci cu Maccabi și a  fost eliminată din Cupa EHF
Handbal masculin: Steaua București a pierdut al doilea meci cu Maccabi și a fost eliminată din Cupa EHF

Steaua București, eliminată din Cupa EHF la handbal masculin » Înfrângere  clară în Israel
Steaua București, eliminată din Cupa EHF la handbal masculin » Înfrângere clară în Israel

CSM București nu s-a mai înscris în cupele europene la handbal masculin!  Echipele care vor reprezenta România în Liga Europeană și Cupa EHF
CSM București nu s-a mai înscris în cupele europene la handbal masculin! Echipele care vor reprezenta România în Liga Europeană și Cupa EHF

Handbal masculin/ Studentii au parasit Cupa EHF - Deșteptarea - Liderul  presei băcăuane!
Handbal masculin/ Studentii au parasit Cupa EHF - Deșteptarea - Liderul presei băcăuane!

Minaur Baia Mare joacă finala EHF European Cup în faţa a 2.500 de suporteri

Handbal masculin: Potaissa Turda s-a calificat în optimile EHF European Cup  | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Potaissa Turda s-a calificat în optimile EHF European Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

FR de Handbal confirmă că România va organiza Campionatul European pentru  junioarele până în 19 ani
FR de Handbal confirmă că România va organiza Campionatul European pentru junioarele până în 19 ani

Handbal masculin: Minaur a pierdut la patru goluri prima manşă a finalei EHF  European Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.
Handbal masculin: Minaur a pierdut la patru goluri prima manşă a finalei EHF European Cup | AGERPRES • Actualizează lumea.

ehf european cup – Handbal Mania

Handbal masculin: Minaur Baia Mare - FTC Budapesta, scor 27-36, în turul I  al European League
Handbal masculin: Minaur Baia Mare - FTC Budapesta, scor 27-36, în turul I al European League

Handbal masculin: România întâlnește Franța în primul meci din  preliminariile pentru Campionatul European de Handbal Masculin din 2020
Handbal masculin: România întâlnește Franța în primul meci din preliminariile pentru Campionatul European de Handbal Masculin din 2020

România nu mai are echipă de Liga Campionilor în sezonul viitor, la masculin!  - Eurosport
România nu mai are echipă de Liga Campionilor în sezonul viitor, la masculin! - Eurosport

Federatia Romana de Handbal

Nærbø - CSM Focsani 2007: 39-26(20-13) în optimile cupei EHF, turul 1, la handbal  masculin
Nærbø - CSM Focsani 2007: 39-26(20-13) în optimile cupei EHF, turul 1, la handbal masculin

Echipele românești de handbal feminin și masculin și-au aflat adversarele  din Cupa EHF
Echipele românești de handbal feminin și masculin și-au aflat adversarele din Cupa EHF

Cupe Europene – Handbal Mania

HCM Constanța s-a calificat în grupele Cupei EHF la handbal masculin

CSM Bucuresti - HANDBAL MASCULIN - CUPA EHF Începem sezonul european acasă!  În urma tragerii la sorți de la sediul EHF din Viena, #CSMB va lupta în  turul preliminar II al Cupei
CSM Bucuresti - HANDBAL MASCULIN - CUPA EHF Începem sezonul european acasă! În urma tragerii la sorți de la sediul EHF din Viena, #CSMB va lupta în turul preliminar II al Cupei

Video | Fuchse Berlin a câștigat Cupa EHF la handbal masculin! Mihai  Popescu, cel mai bun portar din Final Four
Video | Fuchse Berlin a câștigat Cupa EHF la handbal masculin! Mihai Popescu, cel mai bun portar din Final Four

Jumătate de milion de euro garantat pentru echipele care vor juca din  sezonul viitor în Liga Campionilor la handbal masculin! Premiile puse de EHF  la bătaie după reforma cupelor europene
Jumătate de milion de euro garantat pentru echipele care vor juca din sezonul viitor în Liga Campionilor la handbal masculin! Premiile puse de EHF la bătaie după reforma cupelor europene

Federaţia Europeană de Handbal a acordat României un loc în plus în Cupa EHF.  Cine este norocoasa echipă care va beneficia
Federaţia Europeană de Handbal a acordat României un loc în plus în Cupa EHF. Cine este norocoasa echipă care va beneficia

Potaissa Turda, victorie la limită în optimile EHF European Cup la handbal  masculin
Potaissa Turda, victorie la limită în optimile EHF European Cup la handbal masculin

Următoarele 5 sezoane ale cupelor europene la handbal masculin și feminin  se vor vedea în direct la Digi Sport | Digi24
Următoarele 5 sezoane ale cupelor europene la handbal masculin și feminin se vor vedea în direct la Digi Sport | Digi24

VIDEO | Minaur Baia Mare a pierdut finala European Cup la handbal masculin.  Trofeul putea fi cucerit la 37 de ani de la prima cupă europeană
VIDEO | Minaur Baia Mare a pierdut finala European Cup la handbal masculin. Trofeul putea fi cucerit la 37 de ani de la prima cupă europeană

Chambery Savoie - HCM Constanța, scor 29-29, în Cupa EHF la handbal masculin