Home

brusc Clam orchestră cu cat sa terminat meciul dubla Putred copie

Un meci din Liga a II-a s-a terminat 14-0, după ce antrenorul gazdelor le-a  spus jucătorilor săi ”s-o lase mai moale” - Stirileprotv.ro
Un meci din Liga a II-a s-a terminat 14-0, după ce antrenorul gazdelor le-a spus jucătorilor săi ”s-o lase mai moale” - Stirileprotv.ro

VIDEO | Bayern, umilită de Napoli într-o partidă amicală! Căt s-a terminat  meciul de pe Allianz Arena | Sport.ro
VIDEO | Bayern, umilită de Napoli într-o partidă amicală! Căt s-a terminat meciul de pe Allianz Arena | Sport.ro

Ce a făcut Dinamo în ultimul joc de pregătire: cât s-a terminat meciul și  cine au fost marcatorii | Sport.ro
Ce a făcut Dinamo în ultimul joc de pregătire: cât s-a terminat meciul și cine au fost marcatorii | Sport.ro

Important este că am reuşit să câştigăm şi să nu primim gol”. Dennis Man,  printre cei mai buni în meciul cu Andorra
Important este că am reuşit să câştigăm şi să nu primim gol”. Dennis Man, printre cei mai buni în meciul cu Andorra

We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | FCSB-Farul: multe goluri în  ultimele dueluri directe
We Love Sport Meciul zilei MECIUL ZILEI | FCSB-Farul: multe goluri în ultimele dueluri directe

FCSB, eșec usturător în primul meci din 2023!

Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu  Germania » Cât s-a terminat meciul
Revenire spectaculoasă! România avea de recuperat 5 goluri la pauză cu Germania » Cât s-a terminat meciul

Răsturnare de situaţie la Australian Open 2023! S-a terminat meciul Irinei  Begu. Ce a făcut românca în faţa unei necunoscute - Sportbull
Răsturnare de situaţie la Australian Open 2023! S-a terminat meciul Irinei Begu. Ce a făcut românca în faţa unei necunoscute - Sportbull

Andorra - România 0-2. Tricolorii au început cu dreptul campania pentru  EURO 2024 | Observatornews.ro
Andorra - România 0-2. Tricolorii au început cu dreptul campania pentru EURO 2024 | Observatornews.ro

România - Belarus 2-1 » „Tricolorii” au bifat baremul pe martie! Victorie cu  emoții pe Arena Națională
România - Belarus 2-1 » „Tricolorii” au bifat baremul pe martie! Victorie cu emoții pe Arena Națională

Sigur s-a jucat fotbal?! Scor HALUCINANT in Mongolia - Japonia! Cat s-a  terminat meciul din calificarile Mondialului | Sport.ro
Sigur s-a jucat fotbal?! Scor HALUCINANT in Mongolia - Japonia! Cat s-a terminat meciul din calificarile Mondialului | Sport.ro

Nici naționala României de fotbal feminin nu o duce prea bine

We Love Sport Fotbal Frumosul meci dintre iulie și august

Răsturnare de situaţie în ultimul meci al etapei din Superliga! S-a terminat  FCU Craiova-FC Voluntari. Luptă strânsă pentru play-off - Sportbull
Răsturnare de situaţie în ultimul meci al etapei din Superliga! S-a terminat FCU Craiova-FC Voluntari. Luptă strânsă pentru play-off - Sportbull

Islanda - Liechtenstein era 8-0 la pauză! Cât s-a terminat meciul | Sport.ro

Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”.  Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”
Exclusiv | FCSB - Craiova, meci de ”totul sau nimic” pentru ”roș-albaștri”. Gigi Becali e sigur: ”Nu câștigi, s-a terminat!”

Dacă bateţi azi, îmi rup carnetul de antrenor!" Cât s-a terminat meciul şi  ce a făcut Dan Petrescu
Dacă bateţi azi, îmi rup carnetul de antrenor!" Cât s-a terminat meciul şi ce a făcut Dan Petrescu

Mexic - Polonia: Lewandowski a ratat un penalty. Cum s-a terminat meciul |  adevarul.ro
Mexic - Polonia: Lewandowski a ratat un penalty. Cum s-a terminat meciul | adevarul.ro

Viitorul, înfrângere usturătoare în amicalul cu Legia, din Polonia! Cât s-a  terminat meciul
Viitorul, înfrângere usturătoare în amicalul cu Legia, din Polonia! Cât s-a terminat meciul

Meci de senzatie facut de U Cluj in fata a peste 10.000 de persoane pe Cluj  Arena. 3 goluri primele 20 de minute. Cat s-a terminat - E fain la Cluj!
Meci de senzatie facut de U Cluj in fata a peste 10.000 de persoane pe Cluj Arena. 3 goluri primele 20 de minute. Cat s-a terminat - E fain la Cluj!

OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale:  sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile  prelungirilor! Urmează penalty-urile
OLANDA - ARGENTINA 2-2. Alt sfert de finală nebun la Mondiale: sud-americanii au condus tot meciul, dar au fost egalaţi în prelungirile prelungirilor! Urmează penalty-urile

Derby în Liga a III-a. Cât s-a terminat meciul dintre FCSB 2 şi CS Dinamo

FCSB, eșec nedrept cu Viking » Dan Udrea: „O echipă a jucat fotbal, alta a  câștigat meciul”
FCSB, eșec nedrept cu Viking » Dan Udrea: „O echipă a jucat fotbal, alta a câștigat meciul”

Fotbalist de la naționala României, umilit în direct la TV, după meci. Ce  s-a întâmplat cu omul lui Adi Mutu - Playtech Știri
Fotbalist de la naționala României, umilit în direct la TV, după meci. Ce s-a întâmplat cu omul lui Adi Mutu - Playtech Știri