Home

Se hrănesc cu director Gimnastică craiova cupa platformă expunere rezistent la apă

Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României |  Federația Română de Fotbal
Universitatea Craiova este a patra semifinalistă a Cupei României | Federația Română de Fotbal

Universitatea Craiova a câştigat din nou Cupa României! „Supraviețuitorii”  de la finala din 2018 - Fanatik.ro
Universitatea Craiova a câştigat din nou Cupa României! „Supraviețuitorii” de la finala din 2018 - Fanatik.ro

Finala Cupei României 1977: Universitatea Craiova 2-1 Steaua București

CSO Filiași - CSU Craiova în Cupa României 0-3. Craiova întregește „careul  de ași” din Cupă - Playsport
CSO Filiași - CSU Craiova în Cupa României 0-3. Craiova întregește „careul de ași” din Cupă - Playsport

CSU Craiova a câștigat Cupa României. S-a impus în fața AFC Hermannstadt cu  un scor impresionant
CSU Craiova a câștigat Cupa României. S-a impus în fața AFC Hermannstadt cu un scor impresionant

UTA Arad - FC U Craiova 1-0! S-a decis prima semifinalistă din Cupa  României | Sport.ro
UTA Arad - FC U Craiova 1-0! S-a decis prima semifinalistă din Cupa României | Sport.ro

A venit Cupa la olteni! :) Screciu si Nistor au salvat sezonul Craiovei in  finala Cupei Romaniei! Astra, distrusa dupa ce a retrogradat! Aici ai tot  ce s-a intamplat in Astra 2-3
A venit Cupa la olteni! :) Screciu si Nistor au salvat sezonul Craiovei in finala Cupei Romaniei! Astra, distrusa dupa ce a retrogradat! Aici ai tot ce s-a intamplat in Astra 2-3

Radio Romania International - Fotbal: CS Universitatea Craiova a câştigat  Cupa României
Radio Romania International - Fotbal: CS Universitatea Craiova a câştigat Cupa României

VIDEO FOTO Visul frumos s-a terminat. Sibiul pierde finala cu 0-2 cu Craiova

CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani,  după o finală epică împotriva retrogradatei Astra
CS Universitatea Craiova câștigă a doua Cupă a României în ultimii 3 ani, după o finală epică împotriva retrogradatei Astra

Craiova a făcut un pas mare către finala Cupei, iar acum se gândește la  play-off! Ce le-a transmis Ouzounidis elevilor săi
Craiova a făcut un pas mare către finala Cupei, iar acum se gândește la play-off! Ce le-a transmis Ouzounidis elevilor săi

Universitatea Craiova a câștigat Cupa României 2021. Astra Giurgiu a  pierdut în prelungiri | Digi24
Universitatea Craiova a câștigat Cupa României 2021. Astra Giurgiu a pierdut în prelungiri | Digi24

Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu  Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro
Asa e la Craiova! Universitatea castiga Cupa Romaniei dupa 120 de minute cu Astra. Oltenii au revenit de la 1-2 in prelungiri! - Onlinesport.ro

REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un  meci spectaculos - YouTube
REZUMAT | Astra - Craiova 2-3. CSU Craiova a câştigat Cupa României după un meci spectaculos - YouTube

Sportul Snagov - U Craiova LIVE VIDEO Cupa României. Vezi meciul

Cupa României: CS Universitatea Craiova luptă... | News.ro

Reacţii, după ce CS Universitatea Craiova a câştigat finala Cupei României  la fotbal | Observatornews.ro
Reacţii, după ce CS Universitatea Craiova a câştigat finala Cupei României la fotbal | Observatornews.ro

Finala Cupei României, ediția 2019/2020, se va disputa la Craiova |  Federația Română de Fotbal
Finala Cupei României, ediția 2019/2020, se va disputa la Craiova | Federația Română de Fotbal

Cupa României s-a dus la Craiova. Oltenii au întors rezultatul în  prelungiri și i-au bucurat pe fani
Cupa României s-a dus la Craiova. Oltenii au întors rezultatul în prelungiri și i-au bucurat pe fani

Universitatea Craiova, câştigătoarea Cupei României la fotbal | Epoch Times  România
Universitatea Craiova, câştigătoarea Cupei României la fotbal | Epoch Times România

Cupa României: Universitatea Craiova a trecut la pas de CSO Filiași și s-a  calificat în semifinale - Sportul Doljean
Cupa României: Universitatea Craiova a trecut la pas de CSO Filiași și s-a calificat în semifinale - Sportul Doljean

Sărbătoare în Craiova. Cupa a venit acasă! | By Universitatea Craiova |  Facebook
Sărbătoare în Craiova. Cupa a venit acasă! | By Universitatea Craiova | Facebook

VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente  | Digi24
VIDEO. Cupa României merge la Craiova. Meciul a fost precedat de incidente | Digi24