Home

Mexic în general Distinge cat sa terminat meciul cu steaua aseara medaliat amestec de mai sus

Rapid - Farul 1-1 | Giuleștenii au fost aproape de o victorie mare, dar  oaspeții au obținut un punct meritat - Eurosport
Rapid - Farul 1-1 | Giuleștenii au fost aproape de o victorie mare, dar oaspeții au obținut un punct meritat - Eurosport

Despre meci, după meci - Cristian Scutariu

Scoruri live FCSB, rezultate și program meciuri, Rapid Buc. - FCSB live |  Fotbal, România
Scoruri live FCSB, rezultate și program meciuri, Rapid Buc. - FCSB live | Fotbal, România

🚂 Final de meci! Echipa... - Fotbal Club CFR 1907 CLUJ | Facebook

Video | ”Măcel” la Buzău, în Liga 2 | Au luat 10 goluri în 47 de minute! Cât  s-a terminat meciul de la Constanța
Video | ”Măcel” la Buzău, în Liga 2 | Au luat 10 goluri în 47 de minute! Cât s-a terminat meciul de la Constanța

Gică Hagi, despre meciul care l-a ajutat în super revenirea cu FCSB. ”Ne-am  uitat aseară și ne-a inspirat”. Mesaj special pentru Alibec - Fanatik.ro
Gică Hagi, despre meciul care l-a ajutat în super revenirea cu FCSB. ”Ne-am uitat aseară și ne-a inspirat”. Mesaj special pentru Alibec - Fanatik.ro

Gigi Becali a încercat să-l transfere pe Andrei Vlad imediat după meciul cu  FC Argeş. Unde a vrut să-l vândă: ”Mi-e milă de el, dar nu mai apără”
Gigi Becali a încercat să-l transfere pe Andrei Vlad imediat după meciul cu FC Argeş. Unde a vrut să-l vândă: ”Mi-e milă de el, dar nu mai apără”

CFR Cluj a făcut egal cu Steaua (FCSB) în meciul de aseară - Ziar Gazeta de  Cluj
CFR Cluj a făcut egal cu Steaua (FCSB) în meciul de aseară - Ziar Gazeta de Cluj

Europa League: FC Steaua – Hapoel Beer Sheva 1-1! Unitatea de Elită Steaua  se califică en fanfare din numai 4 meciuri! | FCSTEAUA.RO
Europa League: FC Steaua – Hapoel Beer Sheva 1-1! Unitatea de Elită Steaua se califică en fanfare din numai 4 meciuri! | FCSTEAUA.RO

FCSB a stopat vânzarea online a biletelor! Arena Naţională se anunţă a fi  un adevărat "vulcan" cu Sporting
FCSB a stopat vânzarea online a biletelor! Arena Naţională se anunţă a fi un adevărat "vulcan" cu Sporting

FCSB a avut un penalty clar în meciul cu Anderlecht, însă arbitrul partidei  a refuzat categoric să acorde lovitură de la 11 metri
FCSB a avut un penalty clar în meciul cu Anderlecht, însă arbitrul partidei a refuzat categoric să acorde lovitură de la 11 metri

Danemarca a trimis pe teren un 11 de amatori, din care au facut parte un  tamplar si un mecanic de barci, la meciul cu Slovacia. Cat s-a terminat  partida | Sport.ro
Danemarca a trimis pe teren un 11 de amatori, din care au facut parte un tamplar si un mecanic de barci, la meciul cu Slovacia. Cat s-a terminat partida | Sport.ro

FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis  soarta derby-ului - Eurosport
FCSB - CSU Craiova 1-1 | Un gol în minutul 2 și unul în prelungiri au decis soarta derby-ului - Eurosport

Anderlecht - FCSB 2-2, în grupa B din Conference League - Vicecampioana  României, eliminată
Anderlecht - FCSB 2-2, în grupa B din Conference League - Vicecampioana României, eliminată

Remiză în derby-ul din Superliga. CFR Cluj şi FCSB au terminat la  egalitate, 1-1, meci foarte bun | Newsweek Romania
Remiză în derby-ul din Superliga. CFR Cluj şi FCSB au terminat la egalitate, 1-1, meci foarte bun | Newsweek Romania

FCSB a avut un singur start de sezon mai slab decât acum în ultimii 9 ani!  Pe cât a terminat atunci campionatul - Eurosport
FCSB a avut un singur start de sezon mai slab decât acum în ultimii 9 ani! Pe cât a terminat atunci campionatul - Eurosport

Silkeborg - FCSB 5-0 » Rezervele roș-albaștrilor, spulberate în Conference  League
Silkeborg - FCSB 5-0 » Rezervele roș-albaștrilor, spulberate în Conference League

Un concert pe Arena Națională dă peste cap FCSB - Farul » Ce se întâmplă cu  meciul
Un concert pe Arena Națională dă peste cap FCSB - Farul » Ce se întâmplă cu meciul

cuptor Meci transfer cat sa terminat meciul de aseara cu steaua Acorda  Similitudine laudă
cuptor Meci transfer cat sa terminat meciul de aseara cu steaua Acorda Similitudine laudă

Florin Tănase, răspuns tăios pentru Dîncu. ”O să-i arăt pașaportul” + mesaj  pentru CFR: ”Să nu mai țipe de arbitraj”
Florin Tănase, răspuns tăios pentru Dîncu. ”O să-i arăt pașaportul” + mesaj pentru CFR: ”Să nu mai țipe de arbitraj”

VIDEO Momente incredibile trăite de Karim Benzema în Republica Moldova!  Totul s-a petrecut în timpul meciului - Playsport
VIDEO Momente incredibile trăite de Karim Benzema în Republica Moldova! Totul s-a petrecut în timpul meciului - Playsport

Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti s-a  parut meciul? - YouTube
Rezumat: Dinamo - FCSB 2-1! Victorie de orgoliu a dinamovistilor. Cum ti s-a parut meciul? - YouTube

FCSB - Dunajska Streda 1-0 (1-0 în tur). Cordea duce vicecampioana în  play-off-ul Conference League
FCSB - Dunajska Streda 1-0 (1-0 în tur). Cordea duce vicecampioana în play-off-ul Conference League

Cum s-a terminat primul meci de rugby dintre România și Italia, disputat  după 18 ani
Cum s-a terminat primul meci de rugby dintre România și Italia, disputat după 18 ani