Disponibilizari la Antena 1 Cluj! Cei care raman au salariile micsorate! -  Ştiri de Cluj
Disponibilizari la Antena 1 Cluj! Cei care raman au salariile micsorate! - Ştiri de Cluj

RADIOAVENTURA: Morning ZU, live din Cluj-Napoca | Radio ZU

Dan Petrescu, înainte de CFR Cluj - Rapid: „O echipă care are pretenţii la  titlu!” - Antena Sport
Dan Petrescu, înainte de CFR Cluj - Rapid: „O echipă care are pretenţii la titlu!” - Antena Sport

UTA Arad - CFR Cluj, Live Video Online, în etapa a 13-a din Superliga

Watch Antena 1 Cluj-Napoca online right now! Romanian TV

U Cluj - CFR Cluj 1-2. Derby-ul din Ardeal a fost decis de trei  penalty-uri. Trupa lui Dan Petrescu se apropie de primele locuri din Liga 1  - Antena Sport
U Cluj - CFR Cluj 1-2. Derby-ul din Ardeal a fost decis de trei penalty-uri. Trupa lui Dan Petrescu se apropie de primele locuri din Liga 1 - Antena Sport

CFR Cluj - FCSB 1-1! Remiză spectaculoasă în Gruia. Bîrligea şi Florinel  Coman au marcat în derby. Billel Omrani, gol anulat în prelungiri - Antena  Sport
CFR Cluj - FCSB 1-1! Remiză spectaculoasă în Gruia. Bîrligea şi Florinel Coman au marcat în derby. Billel Omrani, gol anulat în prelungiri - Antena Sport

antena 1 cluj - Ştiri de Cluj

A picat nocturna înainte de CFR Cluj - FCSB! Stadionul din Gruia, în beznă  timp de 10 minute. Ce s-a întâmplat - Antena Sport
A picat nocturna înainte de CFR Cluj - FCSB! Stadionul din Gruia, în beznă timp de 10 minute. Ce s-a întâmplat - Antena Sport

ANTENA 1 LIVE Andorra - România STREAM VIDEO ONLINE. Surprize mari în  primul 11 al lui Edi Iordănescu - WOAW STIRI
ANTENA 1 LIVE Andorra - România STREAM VIDEO ONLINE. Surprize mari în primul 11 al lui Edi Iordănescu - WOAW STIRI

Băile Someşeni, de la Cluj-Napoca, au ajuns o ruină | Antena 1

program de sarbatori dedeman cluj napoca - citeste toate articolele despre  program de sarbatori dedeman cluj napoca | Pagina 1 din 1 | Antena 1
program de sarbatori dedeman cluj napoca - citeste toate articolele despre program de sarbatori dedeman cluj napoca | Pagina 1 din 1 | Antena 1

Locatarii unui bloc din Cluj au fost certați pentru că fac duș noaptea. Ce  l-a deranjat așa de tare pe administratorul imobilului | Antena 1
Locatarii unui bloc din Cluj au fost certați pentru că fac duș noaptea. Ce l-a deranjat așa de tare pe administratorul imobilului | Antena 1

Antena 1 Transilvania

CFR Cluj - UTA 2-1! Trupa lui Dan Petrescu s-a impus dramatic, după ce a  evoluat în inferioritate numerică! Krasniqi şi Yuri au marcat golurile  victoriei - Antena Sport
CFR Cluj - UTA 2-1! Trupa lui Dan Petrescu s-a impus dramatic, după ce a evoluat în inferioritate numerică! Krasniqi şi Yuri au marcat golurile victoriei - Antena Sport