Home

Linia de vedere Melodramatic autobiografie anglia fa cup calificare live Atlas În al doilea rând Celebritate

Bristol City - Manchester City 0-3 | Calificare fără emoții în sferturile FA  Cup pentru echipa lui Pep Guardiola | Sport.ro
Bristol City - Manchester City 0-3 | Calificare fără emoții în sferturile FA Cup pentru echipa lui Pep Guardiola | Sport.ro

Video | Manchester United - Burnley 2-0. "Diavolii" s-au calificat în  sferturile Cupei Ligii, deși oaspeții au ratat ocazii mari
Video | Manchester United - Burnley 2-0. "Diavolii" s-au calificat în sferturile Cupei Ligii, deși oaspeții au ratat ocazii mari

FA Cup: Chelsea - Chesterfield 5-1. Spectacol pe Stamford Bridge și  calificare facilă pentru echipa lui Tuchel | Sport.ro
FA Cup: Chelsea - Chesterfield 5-1. Spectacol pe Stamford Bridge și calificare facilă pentru echipa lui Tuchel | Sport.ro

Rezultate Cupa Angliei, FA Cup şi scoruri live, Fotbal Anglia - Flashscore

FA Cup: Liverpool - Shrewsbury 4-1. Calificare pentru echipa lui Klopp,  după ce a fost condusă | Sport.ro
FA Cup: Liverpool - Shrewsbury 4-1. Calificare pentru echipa lui Klopp, după ce a fost condusă | Sport.ro

Rezultate Cupa Angliei, FA Cup - scoruri Fotbal Anglia - Flashscore.ro

Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei. Regal  după Campionatul Modial
Manchester City - Liverpool 3-2, în optimile Cupei Ligii Angliei. Regal după Campionatul Modial

Gafa făcută de Anglia cu Franța și care a costat-o calificarea în semifinale

FA Cup • Povești din deplasare

Se cunosc toate meciurile din optimile de finală ale Cupei Angliei! -  Eurosport
Se cunosc toate meciurile din optimile de finală ale Cupei Angliei! - Eurosport

Anglia - SUA, Live Video Online, de la ora 21:00

Italia a învins Ungaria şi s-a calificat în semifinalele Ligii Naţiunilor.  Anglia şi Germania au remizat, după ce germanii au condus cu 2-0.  Rezultatele zilei
Italia a învins Ungaria şi s-a calificat în semifinalele Ligii Naţiunilor. Anglia şi Germania au remizat, după ce germanii au condus cu 2-0. Rezultatele zilei

Manchester City - Liverpool 2-3 | Jurgen Klopp, în culmea fericirii după  calificarea în finala Cupei Angliei: "Sunt de 7 ani aici și știu asta!". Ce  a spus despre echipa lui Pep Guardiola - Antena Sport
Manchester City - Liverpool 2-3 | Jurgen Klopp, în culmea fericirii după calificarea în finala Cupei Angliei: "Sunt de 7 ani aici și știu asta!". Ce a spus despre echipa lui Pep Guardiola - Antena Sport

Eurosport 1 transmite sferturile de finală ale FA Cup în acest weekend -  Eurosport
Eurosport 1 transmite sferturile de finală ale FA Cup în acest weekend - Eurosport

We Love Sport – Cupa Ligii Angliei - din pasiune pentru sport

FA CUP | Manchester United - Reading 3-1. Calificare în optimi, în urma  unui meci cu goluri spectaculoase | Sport.ro
FA CUP | Manchester United - Reading 3-1. Calificare în optimi, în urma unui meci cu goluri spectaculoase | Sport.ro

Chelsea, în finala Cupei Angliei! Manchester City, răpusă pe Wembley de  golul lui Ziyech - Eurosport
Chelsea, în finala Cupei Angliei! Manchester City, răpusă pe Wembley de golul lui Ziyech - Eurosport

Manchester United, calificare cu mari emoţii în sferturile Cupei Angliei. O  echipă din liga a patra a produs marea surpriză şi a eliminat un club din  Premier League
Manchester United, calificare cu mari emoţii în sferturile Cupei Angliei. O echipă din liga a patra a produs marea surpriză şi a eliminat un club din Premier League

Anglia - Senegal, rezultat final în optimile de finală ale CM din Qatar |  DCNews
Anglia - Senegal, rezultat final în optimile de finală ale CM din Qatar | DCNews

🔴 LIVE C.M. 🔴 ANGLIA - USA 🔴 #CAMPIONATUL #MONDIAL #QUATAR - YouTube

FA Cup | Manchester City - Arsenal 1-0! Cetățenii se califică în optimile  de finală ale competiției | Sport.ro
FA Cup | Manchester City - Arsenal 1-0! Cetățenii se califică în optimile de finală ale competiției | Sport.ro